Harmonogram egzaminów gimnazjalnych.

 W środę, 19 kwietnia uczniowie trzecich klas gimnazjum przystąpią do części humanistycznej egzaminu gimnazjalisty (o 9:00 rozpocznie się część humanistyczna, a o 11:00 język polski). 20 kwietnia pisać będą cześć matematyczno – przyrodniczą (od 9:00 przedmioty przyrodnicze, a od 11:00 matematykę). 21 kwietnia to termin egzaminu z języka obcego (od 9:00 poziom podstawowy wybranego języka, a od 11:00 poziom rozszerzony). Trzecioklasiści przychodzą w te dni do szkoły na godzinę 8:00, a dla uczniów klas I i II są to dni wolne. Klasy pierwsze i drugie wracają do szkoły 24 kwietnia. Przystępującym do egzaminów życzymy jak najlepszej dyspozycji ciała i ducha! Trzymamy kciuki!!! Przypominamy o zabraniu legitymacji, przyborów szkolnych i stosownych strojach! POWODZENIA!!!