Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy 3b zaprosili szkolną społeczność do wspólnego świętowania. Po opieką P. Gabrieli Świderek, P. Adama Woźnickiego i P. Justyny Poplawskiej przygotowali program, na który składały się: autorskie, okolicznościowe piosenki, scenki z życia szkoły oraz „klasówka” dla nauczycieli! Chociaż brzmi groźnie, to było głównie wesoło! Wyjątkową atmosferę dało się poczuć przy wspólnym śpiewaniu „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…” Jeszcze raz sprawdziło się, że muzyka łączy pokolenia. 

Dziękujemy wykonawcom i opiekunom za wspólne, miłe chwile i wyjątkową atmosferę! 

Tego dnia obejrzeliśmy tez program, który nasi uczniowie pokażą na międzynarodowym spotkaniu Erasmus+ w Rumunii. Autorski scenariusz, tekst w języku angielskim, własnoręcznie zrobione rekwizyty jeszcze raz uświadomiły nam, że ten projekt uczy przez pracę i zaangażowanie.

Powodzenia w Rumunii.