Biegi przełajowe po Lesie Wiączyńskim.

Wielkie brawa należą się czwórce naszych gimnazjalistów. W sobotę 21 października, Hubert Ciosek III A, Julia Adamczewska, Marta Depta i Zuzanna Grzelak z II A, wzięli udział w biegach przełajowych w Wiączyniu Dolnym. Mimo niesprzyjającej pogody, pojawili się w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym „Zbyszko” i pokonali trudną, prawie 6 km trasę po lesie. Kałuże, błoto, mokre, śliskie liście nie były dla nich problemem. Wszyscy bieg ukończyli z dobrymi wynikami czasowymi, chociaż byli najmłodszymi uczestnikami zawodów. Wśród startujących byli zawodnicy zawodowo trenujący bieganie z całego województwa łódzkiego: Łódź, Rawa Mazowiecka, Tomaszów |Mazowiecki, Rokiciny itp.
Po biegu na uczestników czekał gorący posiłek i ognisko. Wszystkich chętnych zapraszamy za rok, ponieważ jest to doskonała forma spędzenia wolnego czasu i jednocześnie niezapomniana przygoda.

Opiekunem i jednocześnie uczestnikiem biegu była Katarzyna Wojtalczyk.