26 stycznia 2018 był dla uczniów naszej szkoły nie tylko dniem rozpoczęcia ferii zimowych, ale także dniem, w którym odbył się Bal Gimnazjalny.
Cała szkoła została udekorowana ozdobami oraz balonami. Dekoracje wykonane zostały przez uczniów naszej szkoły, przy wielkim wsparciu rodziców. Tradycyjnie bal rozpoczął polonez w wykonaniu trzecioklasistów, do którego przygotowania rozpoczęły się już na początku stycznia. Pomimo towarzyszącego wszystkim stresu taniec ten wypadł doskonale. Po polonezie nastąpił czas na pamiątkowe zdjęcia, a następnie na poczęstunek, na który, poza pizzą, składały się także domowej roboty ciasta i inne przekąski. Wreszcie nadszedł czas na najważniejszy element balu – tańce oraz dobrą zabawę. Wszyscy wspaniale się bawili przy muzyce, którą zapewnił DJ. Jedna za drugą sypały się dedykacje – zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Bal Gimnazjalny był czasem romansów, żartów oraz co najważniejsze dobrej zabawy i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zuzanna Słomkowska, Katarzyna Gębska (klasa 3a)