Kolejny sukces naszych siatkarek!

Dnia 5 kwietnia 2018 roku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w X Integracyjnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Brzezińskiego. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn: LO Brzeziny, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach, Gimnazjum Brzeziny, Gimnazjum Jeżów, Gimnazjum Dmosin i Gimnazjum Wiączyń Dolny.

Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Garczyńska, Aleksandra Olszak, Małgorzata Olszak, Weronika Małolepsza i Weronika Dziąg z klasy 3c, Anna Lewandowska i Kinga Siniarska z klasy 2a oraz Martyna Stempień z klasy 2b.

Dziewczyny z naszego Gimnazjum spisały się rewelacyjnie. Wygrały wszystkie mecze, nie straciły żadnego seta i tym samym wygrały cały turniej. Nagrodą dla drużyny był wspaniały puchar oraz dyplom, a dla wszystkich zawodniczek piękne medale. Wspaniała gra naszych dziewczyn przełożyła się na nagrody indywidualne. Najlepszymi zawodniczkami zostały: Paulina Garczyńska oraz Aleksandra Olszak

Końcowa kwalifikacja:

I miejsce – Gimnazjum Wiączyń Dolny

II miejsce – Gimnazjum Brzeziny

III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

IV miejsce – Gimnazjum Dmosin

V miejsce – Gimnazjum Jeżów i LO Brzeziny

Gratulujemy sukcesu!