Świadectwa rozdane! Życzymy bezpiecznego odpoczynku!

22 czerwca – zakończenie roku szkolnego 2017/2018! Zebranych w sali gimnastycznej na te uroczystość powitała dyrektor gimnazjum – Pani Jolanta Harasimiuk i wójt gminy Nowosolna – Pan Piotr Szcześniak. W skierowanych do uczniów, rodziców i pracowników szkoły słowach dużo było podziękowań za miniony rok szkolny oraz życzeń udanych i bezpiecznych wakacji. Druga część imprezy należała do uczniów, którzy uzyskali wysokie średnie ocen i w tych okolicznościach mogli odebrać świadectwa z wyróżnieniem. Po nich nagrody odebrali laureaci gminnych i szkolnych konkursów oraz uczestnicy programu Erasmus+. Ostatnie słowo należało do tegorocznych absolwentów. Przygotowali skecz, którym w zabawny sposób przypomnieli chwile spędzone w szkole. Nadal nucimy…Miłość, miłość w naszej szkole…