Zapraszamy na Bieg Erasmusa+.

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić na drugą edycję charytatywnego, sztafetowego Biegu Erasmusa+, który w tym roku odbędzie się 29 września na płycie PGE Narodowego w Warszawie. Będzie to pierwszy w historii bieg w całości rozgrywany na tym stadionie! Do udziału zapraszamy 4-osobowe drużyny. Bieg jest otwarty dla wszystkich, ale przewidzieliśmy dodatkową klasyfikację dla beneficjentów programu Erasmus+ oraz pozostałych programów zarządzanych przez FRSE.

 

Biegowi Erasmusa+ towarzyszyć będą obchody Europejskiej Nocy Sportu, organizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na płycie stadionu uczestnicy i widzowie będą mieli okazję spotkać znanych sportowców i wziąć udział w imprezach towarzyszących. Wstęp na PGE Narodowy w dniu biegu – także dla kibiców – będzie bezpłatny.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące naszego wydarzenia i zwracamy się z gorącą prośbą o jego promocję, w tym, w miarę możliwości, w mediach społecznościowych. Im więcej uczestników, tym większe wsparcie przekażemy dla Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty na realizację projekt WalkCamp, skierowanego do osób po amputacjach.

Zapraszamy do rejestracji:

Zarejestruj się

Zapraszamy na stronę Biegu:

http://erasmusplus.org.pl/bieg

oraz stronę wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/209300729686892