Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że Państwa uczeń i zawodnik naszego Klubu, Bartosz Jagła odniósł ogromy sukces na Mistrzostwach Europy w Karate zdobywając tytuł V-ce Mistrza Europy w konkurencji kumite. Turniej został zorganizowany przez Kyokushin Kaikan Tezuka Group i Oyama Karate i wystartowało w nim blisko 500 zawodników reprezentujących 16 państw z nieomal całej Europy oraz kilka państw z Azji. Nasz Klub reprezentowało 7-ioro zawodników którzy łącznie wywalczali 6 medali (2 złote, 2 srebrne, 2 brązowe). Pragnę nadmienić, że Bartosz należy do grona najzdolniejszych zawodników naszego Klubu, czego potwierdzeniem są jego liczne sukcesy medalowe.
Mam nadzieję, że jego sukcesy będą doskonałą motywacją do rozpoczęcia treningów przez innych uczniów Państwa Szkoły.
Pozdrawiam serdecznie,
 Adam Sochan
Prezes Łódzkiego Klubu Oyama Karate Neko.
Łódź, dn. 29.11.2016

Dnia 12 listopada w Krakowie odbył się Puchar Polski Ju Jitsu pod patronatem Polskiego Związku Ju Jitsu. Brało w nim udział 350 zawodników z całej Polski, wśród których byłem również ja. Zawody były podzielone na grupy wiekowe. Każdy stoczył po kila ciężkich i męczących walk. O wygranej decydowały punkty za technikę lub pokonanie przeciwnika przez nokaut. Emocje sięgały zenitu, ponieważ walki toczyły się do późnego wieczora. Uczestniczyłem w tych zawodach razem z dwoma młodszymi kolegami z klubu. Wszyscy trzej stanęliśmy na podium J. Każdy z nas przywiózł brązowy medal. Taki sukces dodaje skrzydeł i motywuje do dalszej ciężkiej, ale przyjemnej pracy nad sobą i doskonaleniu swoich umiejętności. Wszystkich zachęcam do uprawiania sportu, tylko każdy powinien znaleźć dyscyplinę dla siebie – ja swoją już znalazłem.

Mateusz Musialczyk, kl. 1b

Osiągnięcia uczniów naszego Gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

Agata Lesiak, kl. Ib – 1 miejsce w konkursie diecezjalnym z okazji 25 rocznicy beatyfikacji bł. Rafała Chylińskiego „Apostoł miłosierdzia”

Jakub Borowiecki, kl. IIIb – 2 miejsce w konkursie j.w.

Julia Prostacka, kl. IIIc – 1 miejsce w XVI Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych „Podróże z Książką”

Józef Lesiak, kl. IIa, Patrtk Sagalara kl. IIIb – wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”

Zuzanna Słomkowska kl.IIa – 1 miejsce w konkursie „Trzy Kultury w Trójce”

Oliwia Nowacka kl. IIa – 2 miejsce w w/w konkursie,